Kozmetik Kataloğu
GENEL CİLT BAKIMI PDF Yazdır e-Posta
DERYA GEZER tarafından yazıldı   
Salı, 03 Mayıs 2011 11:05
GENEL CİLT BAKIMI

Kozmetik Yorgun Ciltleri Dinlendirme

Avokadonun içinden çıkan büyük çekirdeği kurutun ve sonra rendeleyerek inceltin. 1/2 muz ve bir kaşık zeytinyağı ile karıştırarak bulamaç hazırlayın. Bununla yüz ve vücudunuzdaki ölü deri ve hücreleri temizleyeceksiniz. Fazla sert bastırmadan cildinizi ovalayın, sonra ılık su ile durulayın. Cildiniz canlanmış ve ışıldıyor olacak.Öncelikle temizlik lazım. Yorgun ciltlerde önerilen şekilde cildinizi ölü hücrelerden temizleyin. Bal, muz, süt -adeta içmek için ideal bir karışım değil mi?

Son Güncelleme: Çarşamba, 07 Eylül 2011 11:34
Devamını oku...
 
SİVİLCE MASKELERİ PDF Yazdır e-Posta
DERYA GEZER tarafından yazıldı   
Pazartesi, 02 Mayıs 2011 14:09

   SİVİLCE MASKELERİ

sivilce maskeleri!4 çeşit silivce maskesi...

sivilce maskesi 1
Birer çay kaşığı aspirin tozunu, limon suyunu ve beyaz kili karıştırıp sivilcenizin üzerine sürün ve bu maskeyi 20 dakika bekletin
sivilce maskesi 2
Bir adet orta boy soğanı pişirin ve mikserden geçirin. Ardından bir çoba kaşığı kükürtü yarım limonun suyunda eritip mikserden geçirilmiş soğanla karıştırın. Hazırladığınız bu sivilce maskesini yüzünüze uygulayın.
Son Güncelleme: Pazartesi, 25 Temmuz 2011 09:46
Devamını oku...
 
BAŞKANDAN DUYURU PDF Yazdır e-Posta
DERYA GEZER tarafından yazıldı   
Cumartesi, 30 Nisan 2011 08:46

İstanbul Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Ayşe Aydın, Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarını başlattıklarını belirterek, ‘40 derneğe ulaştığımızda federasyon çatısı altında örgütlenip, sesimizi daha gür duyurabileceğiz’ dedi. Aydın, ‘Güzellik Uzmanları Bölge Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Adana‘da, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Avrupa Birliği’ne uyum sürecinde olan Türkiye’de güzellik uzmanlarının niteliklerinin belirlenmesi ve verilen hizmet kalitesinin arttırılması için yoğun çaba harcadıklarını belirterek, bir takım yasal düzenlemelerin eksik olması nedeniyle sorunlar yaşadıklarını söyledi.

Son Güncelleme: Pazartesi, 25 Temmuz 2011 09:46
Devamını oku...
 
2011 MAKYAJ MODASI PDF Yazdır e-Posta
DERYA GEZER tarafından yazıldı   
Cumartesi, 30 Nisan 2011 10:21

     

2011 Makyaj Modasının tüm feminen ve baştan çıkarıcı efektlerini gözlere taşıyor. 2011 Makyaj Modasında kadınlar buğulu bakışlara sahip olacak.

Göz makyajında doğru renkleri kullanmanın önemini vurgulayan uzmanları makyajdaki en önemli unsurun göz ve bakış olduğunu, göz şekline ve rengine uygun makyaj yapmak için doğru renkleri kullanmak gerektiğini vurguluyor. Örneğin; mavi renk gözlere sahip biriyseniz, parlak sıcak kahve tonlarını ve sıcak gri tonlarını kullanarak çarpıcı bir ifade elde edebilirsiniz. Yeşil gözlü iseniz bu sezonun trend renklerini, yani altın tonlarını, sıcak kahverengi, gri ve koyu moru tercih etmelisiniz.

Son Güncelleme: Çarşamba, 07 Eylül 2011 11:35
Devamını oku...
 
Anneniz Yaza Güçlü Saçlarla Girecek PDF Yazdır e-Posta
DERYA GEZER tarafından yazıldı   
Cumartesi, 30 Nisan 2011 08:30

Anneniz Yaza Güçlü Saçlarla Girecek

Anneler Günü'nde annenize Nevacare Nutrive Repair Glossing Serum ile daha ipeksi, güçlü ve elektriklenmeyen saçlar hediye edebilirsiniz.

Türkiye'nin en çok tercih edilen saç bakım markası Neva Kozmetik, yüksek ısıda şekillendirilen saçları yıpranmaya karşı koruyan ve bakım 

sağlayan ideal bir ürün sunuyor: Nevacare Nutrive Repair Glossing Serum.

Son Güncelleme: Pazartesi, 25 Temmuz 2011 09:46
Devamını oku...
 
<< Başlat < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 > 2
Kozmetik Kataloğu,