Ten renginize uygun saç renkleri PDF Yazdır e-Posta
Fatma HAVSUT tarafından yazıldı   
Cuma, 09 Eylül 2011 07:54

TEN RENGİNİZE UYGUN SAÇ RENKLERİ

Ten renginize en uygun saç rengi hangisi?

Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise, Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı renkleri, kahve tonları, kumral ve kestane saç renkleri yakışmaktadır. Sizleri daha çekici ve etkiliyi göstermekle birlikte yüz hatlarını belirgin bir hale getirmektedir. Yüzünüze hafif bir makyajla daha da bebeksi bir tene sahip olmanız içten bile değildir.

Koyu renkli esmer bir teniniz var ise, bu tip tenli kişilere parlak sarı, platin sarı, bakır, light sarı saç renkleri daha çok yakışmaktadır. Loreal’in bu tene uygun birçok saç renkleri bulunmaktadır.  2009 yılının da favori saç renkleri bu ten rengine uygundur. Ayrıca Ateş Kızılı, patlıcan moru gibi renklerde teninize uygundur.

Eğer beyaz tenli iseniz,  sizlere en çok yakışacak renk, şüphesiz kahve tonları olup, koyu kahve, kumral, kestanenin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışmaktadır. Ballı kızıl, ballı bisküvi, balköpüğü gibi renkler sizleri çok etkileyici yapmaktadır. Karamelin koyu tonları ve siyah saç rengi de sizlere uygundur.

Son Güncelleme: Cumartesi, 10 Eylül 2011 09:13
 
Kozmetik Kataloğu,