Kategoriler

Whiterose Beauty Center

 

 
Adres : Kızılırmak Cad. No : 35 / 7 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 424 19 98
Fax : (0312) 419 18 10
E-Mail : info@whiteroseguzellik.com.tr
WebAdresi : http://www.whiteroseguzellik.com.tr
 

Solaryum

Pek çok kişi bronz bir tenin kişiyi daha güzel, canlı gösterdiği fikrinde birleşir. Özellikle de soğuk kış günlerinde cildin bronz olması insana ayrı bir görünüm ve hava verir.
Merkezimizde cilt testi yaptıktan sonra kişinin ilk seanstan itibaren kaç dakika ve toplam kaç seans girmesi gerektiğini belirleriz. İlk seansta 15-20 dakika yeterlidir. İsteğe göre seans arttırılabilir. 100 dakikası 75 YTL dir. Fakat ne yazık ki günümüzde ne solaryum merkezleri ne de müşteriler bu konuda gereken önemi göstermemektedir.

 

Cilt Bakımı

Cilt bakımı bünyesinde cilt temizlenir, tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücreler ve siyah noktalardan arındırılır, cilde ihtiyacı olan nem verilir. Estetik amaçlı olmakla beraber sağlık açısından da cilt bakımı yapılmaktadır. Klasik cilt bakımının yanı sıra lifting,anti-aging-kimyasal peeling,profesyonel makyaj,saç bakımı,saç mezoterapisi,dermatolojik muayene,tedavi ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.Cilt yenileme,cilt temizleme ,kırışıklık tedavi programları AHA lı ürünlerle desteklenmektedir. 

Pasif Zayıflama

Pasif Zayıflama ile 10 günde (1 kür) bir beden zayıflama ve selülitlerde çok ciddi azalmaları görüp, referansımız siz olacaksınız. Derin ısıdaki yağ çözülmeleri pasif egzersizdeki etkiyle toksit suyun atılımını hızlandırması, G5 masajıyla yüksek basınçlı masajlar uygulanıp, vücuttaki kan sirkülasyonu sıvıların hareket etmesini sağlar. Pasif jimnastik aletleriyle yedi ayrı masada bütün kas gruplarına yönelik bir jimnastik oluşturulurken sizi dinlendirir

Masaj

Konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılan masaj, kas liflerini kuvvetlendirir ve kan / lenf dolaşımını hızlandırır.
Ayrıca masaj yapılan bölgedeki hücreler kan ile dolduğundan yağların erimesine yardımcı olur.

Yeni hücrelerin daha çabuk oluşması ve vücut ısısının artması sonucunda kan damarlarında genişleme meydana gelir. Bunun sonucunda kırışıklıklar gerilerken dokularda da canlanma söz konusu olur


Date added: June 11, 2009, 11:52 am    Hits: 554
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Kozmetik Kataloğu,