Kategoriler

Hayat Kozmetik ve Eğitim

 

 
Adres : Avni Dilligil Sk. No.12 Daire.5-6 Mecidiyeköy/İstanbul
Telefon : +90 212 274 70 77 (Pbx)
Fax : +90 212 266 05 89
E-Mail : -
WebAdresi : http://www.hayatkozmetik.com.tr
 

 

Basın'da Biz

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Özel Beyaz Hayat Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu, Mecidiyeköy'deki merkezinde güzellik uzmanı olmak isteyen ilgililere kapsamlı bir eğitim programı sunuyor.

Güzellik uzmanlığı konusunda 324 saatlik eğitim programında anatomi ve kozmetik bilgileri, cilt bakımı, epilasyon, depilasyon, klasik masaj, taş masajı, klang masaj, vücut bakımında ise selülit programları, SPA terapileri, anti-aging bakımları, el-ayak bakımı, kirpik perması, kirpik ekme, kaş- kirpik boyama, profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, protez tırnak, diş kristali, mesleki cihaz eğitimi, iletişim, satış ve salon işletme teknikleri konusunda eğitim veriliyor.

Profesyonel makyaj eğitimi ise 40 saatlik bir program. Renk bilgisi, kamuflaj, aqua makyaj ve yüz tipine göremakyaj teknikleri konusunda eğitim veriliyor. Eğitim programı hem teorik hem de uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor. Eğitim verilen tüm konularda limitsiz uygulama imkanı veriliyor.

Diğer kurslardan en önemli farkı ise kurs boyunca kullanılan hiçbir ürün için ek ücret talep edilmiyor. Ayrıca salon açmak isteyenlere A'dan Z'ye her konuda danışmanlık hizmeti veriliyor ve kursu tamamlayan öğrencilere Türkiye genelinde iş bulma imkanı sağlanıyor....


Date added: March 19, 2009, 11:31 am    Hits: 922
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Kozmetik Kataloğu,